Dołącz do 3 edycji kursu online „Ile waży szczęście?” – start sprzedaży 24 czerwca

Ile waży szczęście – zadbaj o siebie, schudnij i pozostań szczupła.

Pierwszy kurs online, który pozwoli Ci zrozumieć dlaczego każda dotychczasowa dieta kończyła się jo-jo i co możesz zrobić inaczej, żeby schudnąć i pozostać szczupłą.

Gdyby diety działały, wszyscy bylibyśmy szczupli!

4-0720 (1)

To Ty?

Wydaje Ci się czasem, że coś jest z Tobą nie tak?

Bo inni są szczupli i potrafią odmówić sobie batonika, a Ty nie? Z Tobą jest wszystko ok, to z metodami, które stosowałaś do tej pory jest coś nie tak. Ale jesteś w dobrych rękach – byłam tam, gdzie Ty jesteś teraz i przeszłam przez diety i jo-ja, tak samo jak Ty. Wiem, co czujesz, wiem, z czym się mierzysz i wiem, czego masz dość. 

Ale trafiłaś tutaj – a to znaczy, że być może wejdziesz na zupełnie nową drogę, która doprowadzi Cię do spokoju, harmonii i szczupłości. Bez diet i wyrzeczeń i siódmych potów wylewanych na siłowni.

Chcesz dowiedzieć się:

Zastanawiasz się:

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeśli:

Agnieszka Węgiel

Nazywam się Agnieszka Węgiel i zajmuję się psychologią odchudzania.

Od lat pracuję z osobami, które chcą schudnąć i utrzymać szczupłą sylwetkę znacznie dłużej niż do następnego jo-jo. Pomogę Ci zrozumieć, jakie mechanizmy stoją na Twojej drodze do szczupłości i szczęścia i pokażę Ci jak o siebie zadbać, jak jeść i jak się ruszać. 

Ze mną już nigdy nie będziesz na diecie i już nigdy nie będziesz katować się na siłowni (jeśli siłowni nie lubisz). Dostaniesz ode mnie wiedzę, dzięki której zrozumiesz, dlaczego kończyłaś z paczką ciastek nawet wtedy, gdy osiągnęłaś swój cel i schudłaś. Dostaniesz też narzędzia, dzięki którym zadbasz o najważniejsze sprawy w swoim życiu i pozostaniesz szczupła na zawsze.

O czym będzie kurs?

W trakcie kursu poznasz moją strategię „odchudzania”, która sprowadza się do odwrócenia tej myśli, która towarzyszy Ci prawdopodobnie od pierwszej diety: Jak schudnę, to będę szczęśliwa. No bo schudłaś nie raz i jakoś ta masa szczęścia nie była na tyle silna, żeby wygrać z ciasteczkiem, a potem z drugim, trzecim…

W trakcie kursu dowiesz się

14-0884 (1)

Zrozumiesz:

Nauczysz się:

Dostaniesz ode mnie narzędzia, które:

Jak jest zbudowany kurs?

Kurs składa się z 3 części i zakończenia, w każdej z nich znajdują się odrębne moduły powiązane tematycznie. W każdym module znajdziesz nagranie video wprowadzające w temat i będące rozgrzewką do zadań czekających na Ciebie w kartach pracy, które możesz ściągnąć i wydrukować. W niektórych modułach znajdziesz materiały dodatkowe w formie grafik, obrazków lub dodatkowych treści. Każdy kolejny moduł będzie otwierał się po zakończeniu poprzedniego

Kupując kurs otrzymasz 360 minut nagrań video, około 40 kart pracy i kilkanaście pdf’ów z dodatkowymi treściami. Dodatkowo na kursowej grupie Facebookowej znajdzesz kilka zapisanych live’ów i możliwość wymieniania się doświadczeniami z innymi uczestnikami kursu.

Dostęp do kursu jest nieograniczony czasowo. 

12-0827 (1)

Plan kursu

Część 1 – 4 moduły –  Detektywem być 

W pierwszej części kursu w czterech modułach zaproszę Cię do zgłębienia tajników wiedzy o swoim życiu, o sobie i o swojej historii dietetycznej. Dowiesz się jakie zachowania włączają Ci się automatycznie i jakie przekonania związane z jedzeniem, ale również z życiem, za nimi stoją. Zrozumiesz ich siłę i dowiesz się jak przejąć nad nimi kontrolę i przywrócić prawdiłowe relacje z jedzeniem.

Część 2 – 7 modułów – Zadbaj o to, co najważniejsze

W drugiej części pokażę Ci jak wielką rolę w odchudzaniu odgrywa zadbanie o podstawowe, fizjologiczne potrzeby organizmu. Zrozumiesz dlaczego dotychczasowe próby odchudzania kończyły się fiaskiem. I nawet jeśli teraz wydaje Ci się to mało prawdopodobne, odkryjesz jak wielkie korzyści przyniesie Ci zadbanie o to, o co do tej pory nie dbałaś wystarczająco i bez czego Twój organizm jest jak rower z przebitymi oponami, zerwanym łańcuchem i urwanym pedałem. Jechać się da, tylko czy to jazda czy raczej walka o przetrwanie?

Część 3 – 8 modułów – Skrzynka z narzędziami do dbania o szczupłość i szczęście

W trzeciej części znajdziesz narzędzia, które pozwolą Ci jeszcze efektywniej działać i utrzymać efekty swojej pracy w perspektywie długoterminowej. Dowiesz się czym są nawyki i dlaczego 21 dni, to zdecydowanie za mało, żeby je zbudować. Pokażę Ci w jaki sposób je budować, żeby zostały z Tobą na zawsze. Zrozumiesz czym jest motywacja i skąd ją brać, dowiesz się jak wzmacniać silną wolę, kiedy słabnie, odkryjesz, że stres jest nieodłącznym towarzyszem każdego Twojego dnia i nauczysz się z nim żyć i go nie zajadać. Zaprzyjaźnisz się z emocjami i odkryjesz jak wielkim są wsparciem w zadbaniu o własne potrzeby i zaczniesz bardziej świadomie używać języka, którym myślisz i którym mówisz. Zaprzyjaźnisz się też z planowaniem, bo zaczniesz planować po swojemu. Stworzysz swoje zasady szczęśliwego, szczupłego życia.

Dodatkowo na zamkniętej grupie na FB zaproszę Cię na 5 live’ów:

Wartość kursu: 1590 zł 799 zł!

Opinie kursantek

Jeśli nic nie zmienisz – nic się nie zmieni. A jeśli chcesz czekać na zmianę na lepsze, to przygotuj się, że możesz się nie doczekać.

Weź sprawy w swoje ręce, pozwól sobie pomóc i przywróć równowagę w życiu i na talerzu.

chesz wiedzieć więcej? napisz do mnie!

© 2024 Agnieszka Węgiel

Strona pod troskliwymi skrzydłami 🦋 simplyyourself.online

Zapisz się na kurs on-line „Ile waży szczęście?”

Dziękuję za zainteresowanie moim kursem!

jak tylko rozpocznę 6. edycję kursu, poinformuję Cię o tym.