Kurs online reStart – kompleksowe wsparcie w leczeniu otyłości

Cena 897,00zł 599,00 zł (cena zawiera 23% podatku VAT)Chirurgiczne leczenie otyłości nie zaczyna się i nie kończy na stole operacyjnym. Opieka interdyscyplinarna jest podstawą skuteczności leczenia i wsparciem w budowaniu nowych, zdrowych nawyków.Kurs reStart pomoże Ci przygotować się do CHLO i zadbać o siebie na nowej drodze z nowymi, dobrymi nawykami.Kurs online reStart zawiera:
  • Część dietetyczną poprowadzi dla Ciebie dietetyczka kliniczna i bariatryczna – Ludmiła Podgórska
  • Część fizjoterapeutycznąMarta Waszkiewicz – jedyna w Polsce fizjoterapeutka wyspecjalizowana w opiece nad pacjentami bariatrycznymi
  • Część psychologiczną poprowadzi Agnieszka Węgiel – psycholożka specjalizująca się w psychobariatrii, certyfikowana przez American Association of Bariatric Councelors.

Kurs online reStart – część psychologiczna – Agnieszka Węgiel

Cena 299,00zł (cena zawiera 23% podatku VAT)

Chirurgiczne leczenie otyłości nie zaczyna się i nie kończy na stole operacyjnym. Opieka interdyscyplinarna jest podstawą skuteczności leczenia i wsparciem w budowaniu nowych, zdrowych nawyków. 

Kurs reStart pomoże Ci przygotować się do CHLO i zadbać o siebie na nowej drodze z nowymi, dobrymi nawykami.

Część dietetyczną poprowadzi dla Ciebie dietetyczka kliniczna i bariatryczna – Ludmiła Podgórska

Część fizjoterapeutycznąMarta Waszkiewicz – jedyna w Polsce fizjoterapeutka wyspecjalizowana w opiece nad pacjentami bariatrycznymi

Część psychologiczną poprowadzi Agnieszka Węgiel – psycholożka specjalizująca się w psychobariatrii, certyfikowana przez American Association of Bariatric Councelors.

Kupując ten produkt dostajesz dostęp do części psychologicznej kursu reStart.

Kurs online reStart - część dietetyczna - Ludmiła Podgórska

Cena 299,00zł (cena zawiera 23% podatku VAT)

Część dietetyczną poprowadzi dla Ciebie dietetyczka kliniczna i bariatryczna – Ludmiła Podgórska: Jeszcze niedawno, lekarze na pytania pacjentów, co będą mogli jeść po operacji odpowiadali: wszystko, tylko mniej. Czy rzeczywiście tak jest? Przecież po operacji możliwy jest efekt jo-jo. Dowiedz się, jak powoli zmienić swoje wieloletnie nawyki żywieniowe przed operacją, by być gotowym na nowy start po operacji. W części dietetycznej kursu #reStart pokażę Ci, czym będzie się różnić dietoterapia w przygotowaniu do operacji i po operacji, czy suplementacja rzeczywiście jest konieczna i czy trzeba być na diecie do końca życia. Prawidłowe odżywianie jest niezbędnym elementem zmiany stylu życia obok aktywności. 

Kupując ten produkt dostajesz dostęp do części dietetycznej kursu reStart.

Kurs online reStart - część fizjoterapeutyczna - Marta Waszkiewicz

Cena 299,00zł (cena zawiera 23% podatku VAT)

Część fizjoterapeutyczną – Marta Waszkiewicz – jedyna w Polsce fizjoterapeutka kliniczna wyspecjalizowana w opiece nad pacjentami bariatrycznymi. Zmierz się z mitami dotyczącymi aktywności i sportu. Dowiedz się, co jest najważniejsze w przygotowaniu do operacji, jak bezpiecznie dobrać aktywność biorąc pod uwagę obciążenia i możliwości organizmu oraz Twoje preferencje. Powiem Ci jak powinno to wyglądać na każdym etapie leczenia. Dobre przygotowanie do operacji, odczujesz już w pierwszych tygodniach swojego nowego życia. Poprawa Twojej wydolności i sprawności oraz nawyków związanych z ruchem,  będzie decydować o regeneracji i szybkości świadomego i przyjemnego rozszerzania aktywności. Pokażę Ci jak wpleść aktywność w codzienność, tak abyś czerpał z niej radość i satysfakcję. Wszytko to po to, aby kształtować swoją nową sylwetkę i kontrolować postawę ciała, co pozwoli Ci uniknąć bólu kręgosłupa, nadmiernych problemów ze skórą i życia w strachu przed efektem jojo.

Kupując ten produkt dostajesz dostęp do części fizjoterapeutycznej kursu reStart.