Rozwój biznesu

Warsztaty efektywności indywidualnej w oparciu o strategię Insights Discovery.

Insights Discovery

Strategia Insights Discovery wspiera firmy i zespoły budując mocne podstawy do lepszej komunikacji, a dzięki temu zwiększa efektywność działań zarówno wewnątrz firmy, jak i w kontakcie z klientami zewnętrznymi. Umiejętność komunikowania się w oparciu o zrozumienie własnych i wzajemnych potrzeb usprawnia procesy i wzmacnia pewność siebie i efektywność działania zarówno na poziomie jednostek jak i zespołów.

Strategię Insights Discovery wykorzystuję w warsztatach efektywności indywidualnej oraz w pracy z klientami indywidualnymi.

16-stronnicowy profil osobowości pozwala w pełni odkryć motywy działania i zachowania. Jest równocześnie narzędziem pozwalającym zrozumieć interakcje zachodzące między ludźmi oraz przyczyny braku zrozumienia w komunikacji. Dzięki pracy z profilem poznasz narzędzia, które pozwolą Ci komunikować się skutecznie z różnymi typami osobowości. Wiedza i umiejętności zdobyte w pracy z profilem działają systemowo – to znaczy, że wszystko czego dowiesz się o sobie będziesz w stanie wykorzystać zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.