Rozwój osobisty

Warsztaty efektywności indywidualnej w oparciu o strategię Insights Discovery

Coaching

Proces coachingowy wspiera rozwój osobisty i wzmacnia efektywność indywidualną we wszystkich obszarach życia. Sesje coachingowe odkrywają i umacniają zasoby, które umożliwią Ci realizację celów w kontekście tematów osobistych i zawodowych. Coaching wspiera rozwój relacji, efektywność wdrażania zmian w codziennym życiu, rozwiązywania konfliktów. Jest również cennym narzędziem wspomagającym formułowanie życiowych celów.

Insights Discovery

Strategię Insights Discovery wykorzystuję w warsztatach efektywności indywidualnej oraz w pracy z klientami indywidualnymi.

16-stronnicowy profil osobowości pozwala w pełni odkryć motywy działania i zachowania. Jest równocześnie narzędziem pozwalającym zrozumieć interakcje zachodzące między ludźmi oraz przyczyny braku zrozumienia w komunikacji. Dzięki pracy z profilem poznasz narzędzia, które pozwolą Ci komunikować się skutecznie z różnymi typami osobowości. Wiedza i umiejętności zdobyte w pracy z profilem działają systemowo – to znaczy, że wszystko czego dowiesz się o sobie będziesz w stanie wykorzystać zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.