Spotkania autorskie – czas na szampana!

Książka już się drukuje, a ja, również dzięki pomocy znajomych, organizuję spotkania autorskie ze Znajomymi i jeszcze Nieznajomymi.

Jeśli masz chęć przyjść, posłuchać, obejrzeć i pogadać o książce, życiu – serdecznie zapraszam! Będziemy obśmiewać naszą naiwność życiowo-dietetyczną (zwłaszcza tę, za którą odpowiada Gruba Ja) i obalać mit, że rozwijanie się jest procesem śmiertelnie poważnym i ąę 🙂

Zabierz mamę, kuzynkę, przyjaciółkę, znajomą i przekaż tę informację wszystkim, którzy szukają sposobu na rozprawienie się z kilogramami albo z emocjami.

Kraków – 17 listopada 18:00 – spotkanie organizowane przez Klub Miasta Kobiet (konieczne zapisy na stronie Miasta Kobiet)

Kraków – 22 listopada 17:30 – spotkanie autorskie + spotkanie ze stylistką Agnieszką Gulczyńską (konieczne zapisy: 607 345 854     Więcej informacji na FB)

Katowice – 29 listopada 18:00 – spotkanie autorskie  z udziałem najlepszego marketingowca – Oli Cieślik z firmy 2Stopień w kultowym katowickim PatriaClub (więcej informacji na FB)

Zapraszam serdecznie – fajnie będzie Cię poznać, a jeśli Cię znam – to uściskać!

Udostępnij wpis na swoim profilu!

Agnieszka Węgiel

Nazywam się Agnieszka Węgiel i jestem psycholożką. Pasjonuje mnie wszystko to, co dzieje się na linii – mózg – umysł – żołądek – jelita, a przede wszystkim to, co powoduje, że odchudzanie coraz częściej jest mało skuteczne. A każda kolejna dieta prowadzi do nadwagi i w konsekwencji do otyłości.

Polecane produkty

Zobacz więcej wpisów

Psychologiczne przyczyny otyłości

Epidemia otyłości zatacza coraz szersze kręgi. W poszukiwaniu jej przyczyn, poza kwestiami fizjologicznymi, zwraca się uwagę na czynniki psychologiczne i społeczne. Grają one bowiem niebagatelną

Czytaj dalej »

Chcesz być na bieżąco z ofertą i terminami sprzedaży kursów?

Zapisz się do newslettera – zostaw swój e-mail.